INFORMACIJA APIE LAISVAS MOKINIO PADĖJĖJO PAREIGYBES IR ATRANKĄ Į ŠIAS DARBO VIETAS

Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija (savivaldybės biudžetinė įstaiga, Šilalės g. 37, Kvėdarna LT-75348, Šilalės rajonas, tel. +370 449 554 15, el. p. jauniausmok@gmail.com; www.jauniausgimnazija.lt, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190329594) skelbia atranką laisvoms mokinio padėjėjo pareigybėms užimti.
1. Reikalavimai pretendentams: Ne žemesnis kaip vidurinis išsilavinimas; naudojimosi informacinėmis technologijomis įgūdžiai; žinios apie įtraukųjį ugdymą ir specialiuosius ugdymosi poreikius bei pagalbos teikimą.

Numatomas darbo krūvis – iki 1 pareigybės (1 etato) 1 asmeniui.
Numatomas darbo užmokestis už 1 etatą: 1023 Eur neatskaičius mokesčių (pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas 5,5).
Darbo sutartis – neterminuota.

2. Pretendentai turi pateikti šiuos dokumentus:
 2.1. prašymą leisti dalyvauti atrankoje (priedas1);
 2.2. asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
 2.3. išsilavinimą, kvalifikacinę kategoriją, pedagoginio darbo stažą patvirtinančių dokumentų kopijas;
 2.4. gyvenimo aprašymą (CV);
 2.5. Informatikos ir ryšių departamento prie Lietuvos Respublikos VRM pažymą dėl įtariamųjų, kaltinamųjų ir nuteistųjų registro duomenų apie fizinį asmenį;
 2.6. atrankai pretendentas gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas.

7. Pretendentai dokumentus gali pateikti darbo dienomis nuo 8.00 val. iki 17.00 val. tiesiogiai į gimnazijos raštinę arba elektroniniu paštu: jauniausmok@gmail.com iki 2024 m. rugsėjo 16 d. 17.00 val. Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinus, grąžinami pretendentui.

8. Atrankos būdas – pateiktų dokumentų peržiūra ir pokalbis. Pretendentai, atitinkantys atrankos skelbime nustatytus kvalifikacinius reikalavimus, apie dalyvavimą atrankoje bus informuojami asmeniškai.
Informacija apie skelbiamą atranką teikiama telefonais: +370 449 55415; +370 615 46354, el. paštu jauniausmok@gmail.com 8.00 – 17.00 val.
Pretendentams, neatitinkantiems kvalifikacinių reikalavimų, nepateikusiems visų nurodytų
dokumentų, ar sutikrinant nustačius, kad pateikti dokumentų originalai neatitinka dokumentų
kopijų, neleidžiama dalyvauti atrankoje.

Gimnazijos direktorė                                                                                  Loreta Pociuvienė