INFORMACIJA APIE LAISVĄ PAILGINTOS DARBO DIENOS GRUPĖS AUKLĖTOJO PAREIGYBĘ IR ATRANKĄ Į ŠIĄ DARBO VIETĄ

Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija (savivaldybės biudžetinė įstaiga, Šilalės g. 37, Kvėdarna LT-75348, Šilalės rajonas, tel. +370 449 554 15, el. p. jauniausmok@gmail.com; www.jauniausgimnazija.lt, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190329594) skelbia atranką pailgintos darbo dienos grupės auklėtojo pareigybei užimti.

1. Reikalavimai pretendentamspedagoginis išsilavinimas ir pedagogo kvalifikacija; naudojimosi informacinėmis technologijomis įgūdžiai.

Numatomas darbo krūvis – 0,5 etato.

Numatomas darbo užmokestis: priklausomai nuo pedagoginio darbo stažo nuo 686,49 iki 814,77 Eur, neatskaičius mokesčių (pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas nuo 0,7690 iki 0,9127).

Darbo sutartis – terminuota.

2. Pretendentai turi pateikti šiuos dokumentus:

2.1. prašymą leisti dalyvauti atrankoje (priedas 1);

2.2. asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;

2.3. išsilavinimą, kvalifikacinę kategoriją, pedagoginio darbo stažą patvirtinančių dokumentų kopijas;

2.4. gyvenimo aprašymą (CV);

2.5. pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją (jei toks reikalavimas nustatytas Lietuvos Respublikos švietimo įstatymo 48 straipsnyje) ir Pedagoginių ir psichologinių žinių kursų išklausymo dokumento kopiją (jei toks reikalavimas nustatytas Lietuvos Respublikos švietimo įstatymo 48 straipsnyje);

2.6. Informatikos ir ryšių departamento prie Lietuvos Respublikos Vidaus reikalų ministerijos pažyma dėl įtariamųjų, kaltinamųjų ir nuteistųjų registro duomenų apie fizinį asmenį;

2.7. atrankai pretendentas gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas.

3. Pretendentai dokumentus gali pateikti darbo dienomis nuo 8.00 val. iki 17.00 val. tiesiogiai į gimnazijos raštinę arba elektroniniu paštu: jauniausmok@gmail.com 2024 m. rugsėjo 16 d. 17.00  val. Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinus, grąžinamai pretendentui.

4. Atrankos būdas – pateiktų dokumentų analizė ir pokalbis. Pretendentai, atitinkantys atrankos skelbime nustatytus kvalifikacinius reikalavimus, apie dalyvavimą atrankoje bus informuojami asmeniškai.

Informacija apie skelbiamą atranką teikiama telefonais: +370 449 55 415; +370 615 46 354, el. paštu jauniausmok@gmail.com 8.00 – 17.00 val.

Pretendentams, neatitinkantiems kvalifikacinių reikalavimų, nepateikusiems visų nurodytų dokumentų, ar sutikrinant nustačius, kad pateikti dokumentų originalai neatitinka dokumentų kopijų, neleidžiama dalyvauti atrankoje.

Gimnazijos direktorė                                                                                 Loreta Pociuvienė