Naktis savivaldybėje

Gegužės 10 d. gimnazistai ir MEPA jaunesnieji ambasadoriai vyko į Šilalės rajono savivaldybės suorganizuotą jaunimo renginį „Naktis savivaldybėje“. Nors pavadinimas liudytų apie miegą, tačiau ten susirinkome visai nemiegoti. Po renginio atidarymo klausėmės pokalbio su Seimo Pirmininko sekretoriato vadovu Luku Kornelijumi Vaičiaku.

Seimo atstovas pasidalino nuoširdžia patirtimi, sudomino pasakotomis istorijomis apie savo veiklą, Seimo pirmininkės gyvenimą. Patiko jo puikus humoro jausmas. Tuomet vyko pokalbis su Šilalės rajono savivaldybės valdžios atstovais – meru Tadu Bartkumi, vicemere Jolanta Skrodeniene bei vicemeru Ignu Gužauskiu. Po pokalbio grojo muzikinė grupė „Paradoksas“ bei atlikėjas Tautvydas Jonaitis.
„Naktis savivaldybėje“ programos metu pristatyti ir portalai: „Žinau viską“ bei „Eurodesk Lietuva“. „Žinau viską“ – tai portalas, kuriame rasi visą informaciją į visus jaunimui (ir ne tik) rūpimus klausimus: nuo švietimo, savanorystės iki emocinės bei fizinės sveikatos. „Eurodesk“ yra Europos jaunimo informacijos tinklas, veikiantis 37 Europos valstybėse ir teikiantis išskirtinę europinę informaciją, skirtą jaunimui ir dirbantiems su jaunimu. Nesuklysiu teigdama, jog tai buvo labai įdomus bei kupinas informacijos pristatymas. Be to, buvo malonu pasijausti „Žinau viską“ atstovu ir už tai gauti prisiminimo dovanas. Nakčiai stipriai įsibėgėjus, sekė žaidimai, linksmi pokalbiai ir turiningas laikas.
Renginys buvo išties įspūdingas bei įsimintinas. Tikimės, jog tokiame renginyje galėsime sudalyvauti ir ateityje!

Iag klasės mokinė, MEPA jaunesnioji ambasadorė Rugilė Norbutaitė.

#Šilalė#kkjgmepa#ambasadoriai#Šilalesrajonosavivaldybė