Aplankėm Kauną

Gegužės 24 d. 4 a klasės mokiniai lankėsi Kaune. Pirmiausiai aplankėm Kauno pilį, kuri yra seniausia mūrinė pilis Lietuvoje. Pasidžiaugėme išpuoselėtomis pilies erdvėmis, pamatėme likusias gynybines sienas ir griovius.

Vėliau apžiūrėjome ir pačią pilį. Leidomės į požemius, kur kadais yra buvęs kalėjimas. aplankėme visus pilies aukštus, apžiūrėjome ekspozicijas. Pakilome į pilies bokštą, apžvalgos aikšteles, pasidžiaugėme atsiveriančia nuostabia panorama. Paskui lankėme zoologijos sodą, susipažinome su ten gyvenančiais gyvūnais, pažaidėme žaidimų aikštelėje. Atsigaivinę ledais, grįžome į Šilalę. Patys ištvermingiausi 9 mokiniai dalyvavo „Šilo gegužinėje", kuri vyko Šilalės miesto pušyne. Rugilė ir Renaldas tapo geriausiais tradicinio šokio maratono šokėjais. Diena buvo pilna patyriminės veiklos įspūdžių, gerų emocijų, pažinimo ir bendravimo džiaugsmo.

Mokytoja Angelė